Poraz Cedevite na startu "Topa 16" Eurokupa
Cedevita je poražena u prvom kolu skupine H košarkaškog Eurokupa od andorskog Morabanca sa 87:81 (27:25, 22:15, 24:19, 14:22).
- Objavljeno u Šport
Cedevita je poražena u prvom kolu skupine H košarkaškog Eurokupa od andorskog Morabanca sa 87:81 (27:25, 22:15, 24:19, 14:22).
U sklopu završnih priprema za nastup na Svjetskom prvenstvu, koje će se od 10. do 27. siječnja održati u Danskoj i Njemačkoj, hrvatska rukometna reprezentacija nastupit će u Poreču na turniru "HEP Croatia Cup" na kojem će odmjeriti snage s reprezentacijama Crne Gore i Italije.
„Uzeli ste život ljubavi moga života, majke moga sina, ali nećete dobiti moju mržnju, nećete dobiti mržnju moga sina, zbog vas neću osjećati strah“, riječi su francuskog novinara Antoina Leirisa, koje je napisao samo dva dana nakon što mu je supruga poginula u terorističkom napadu u Parizu, u listopadu 2015. godine.
Međunarodna nogometna federacija (FIFA) povećat će broj sudionika na svjetskom prvenstvu u Kataru 2022. godine s 32 na 48 reprezentacije ako će to biti moguće, poručio je predsjednik FIFA-e Gianni Infantino na International Sports konferenciji u Dubaiju.
Američki nogometaš hrvatskog podrijetla Christian Pulišić (20) novi je igrač londonskog premirligaša Chelsea, ali će do kraja sezone ostati na posudbi u redovima Borussije Dortmund.
Stigla je nova godina, a s njom i analize cijena. U BiH svaka marka je važna, a to nije neka kapitalistička doktrina, nanovo osmišljena, već trajni pojam od osnivanja države do danas. Stoga nije iznenađenje što se pomno ovih dana prati što se događa na tržištu, piše Večernji list BiH. Cigarete su već jučer poskupjele, najavljen je rast cijena struje, vozačkih ispita, mnogi strepe od rasta cijena hrane i goriva, što pak nije ništa novo.
Ispred poznatog sarajevskog kluba Dorian Gray prije nekoliko dana nadzorne kamere zabilježile su incident gdje muškarac evidentno zlostavlja djevojku nanoseći joj udarce. Ipak, ekspresno je regirao vlasnik kluba i poznati MMA borac Denis Stojnić.
Potrošnja u prosincu 2018. godine dosegnula je rekordnih 14,85 milijardi kuna, što je rast za više od milijardu kuna u odnosu na isto razdoblje godinu ranije, podaci su Porezne uprave koje je u srijedu prenijela Hrvatska gospodarska komora (HGK), procijenivši da bi iduće godine maloprodajni promet mogao dosegnuti pretkriznu razinu.
Ministar gospodarstva, poduzetništva i obrta Darko Horvat izjavio je u srijedu kako će se u ovoj godini skratiti procedure ili ukinuti više od 300 raznih administrativnih procesa, a očekuje da će većina tih mjera u provedbi biti već u prvoj polovici ove godine.
Desetogodišnji dječak je u pokupskom Letovaniću, pucajući s karabitom, zadobio ozljede opasne za život.