Nedjelja, 09 Veljača 2020

Pobjede Rijeke i Dinama

U dvoboju 21. kola Prve HNL na Rujevici su nogometaši Rijeke svladali Slaven Belupo s 1-0 (1-0) i popeli se na treće mjesto ljestvice.

• Objavljeno u Šport
Više...

Broćanka Jelena Pehar europska prvakinja u mlađim seniorima; još četiri bronce

Broćanka Jelena Pehar na EP u Mađarskoj osvojila je naslov europske prvakinje u karateu u konkurenciji mlađih seniorki u borbama u kategoriji do 50 kg. Do finala eliminirala je Grkinju Aikaterini Ioannu Baltzi koja se nije pojavila na tatamiju, potom Njemicu Aleynu Gencer 4-0, Slovenku Uršu Haberl 1-0 i Ukrajinku Juliju Palaševsku 5-1, a u dvoboju za zlatnu medalju bila je bolja i od Portugalke Catarine Rodrigues s 1-0.

Više...

Tajlandski vojnik ubio 26 ljudi zbog nevjerojatnog razloga

Tajlandske snage sigurnosti ubile su u nedjelju ujutro vojnika koji je u svom krvavom pohodu ubio 26 osoba, a najmanje 52 ranio, priopćio je tajlandski ministar sigurnosti Prayuth Chan-ocha nakon višesatne potrage za napadačem po ispražnjenom trgovinskom centru u gradu Nakhon Ratchasimi.