Počela nokaut faza: Humac 1 preokretom do trijumfa nad Studencima, Crveni Grm izbacio Hardomilje/Hrašljane Istaknuto

Počela nokaut faza: Humac 1 preokretom do trijumfa nad Studencima, Crveni Grm izbacio Hardomilje/Hrašljane

Rezultati utakmica četvrtfinala 8.MNL MZ općine Ljubuški do 16 godina starosti“, odigranih u srijedu - 8.8.2018. god. :

Ljubuški 1 (A1) – Radišići (D2) 7:1 (3:1). Strijelci: 1:0 Marko Čuljak (2), 2:0 Irhad Ajeti (9), 2:1 Dorian Medić (10), 3:1Marko Čuljak (11), 4:1Marko Čuljak (18), 5:1Irhad Ajeti (20), 6:1 Josip Šimić (26), 7:1 Josip Šimić (30).

Lista strijelaca :

5.- Andrej Nosić (Radišići), Leo Granić (Pregrađe), Irhad Ajeti i Marko Čuljak (Ljubuški 1)

4.- Mateo Herceg (Prolog), Josip Šimić (Ljubuški 1),

3 – Ante Vištica

2 – Filip Kraljević i Josip Šošić (Lisice/Vašarovići), Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići), Mateo Mucić, Vinko Ševo, Mihael Herceg i Luka Bubalo (Hard./Hrašljani) (Hardomilje/Hrašljani), Marcelo Miličević i Jakov Bebek, Dorian Medić

1 – Franjo Vučić, Jakov Barbarić i Robert Ćavar, i Ivan Šunjić (Radišići)., Filip Bebek, Josip Dugandžić, Ante Milićević i Tomislav Kardum (Otok)

Ag Zvonimir Jelčić

Rezultati utakmica osmine finala „15. Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL MZ općine Ljubuški 2018. god.“ odigranih u srijedu, 8.8.2018.god :

1. Crveni Grm – Hardomilje/Hrašljani 3:1 (1:1). Strijelci: 1:0 Luka Herceg (6), 1:1 Mateo Kraljević (15), 2:1 Matej Nižić (25), 3:1 Ante Kraljević (40).

 2. Humac 1 - Studenci 4:2 (0:2). Strijelci: 0:1 Blaž Lauc (10), 0:2 Petar Luburić (15), 1:2 Mate Pehar (22), 2:2 Matej Živkušić (24), 3:2 Božan Miličević (33-ag), 4:2 Mladen Mlinarević (40).

 

Lista strijelaca:

5 – Darko Dodig (St/Zv/Bi) Jure Dragičević (Studenci), Teo Herceg (C.Grm)

4 - Renato Perić (Ljubuški 2), Mateo Kraljević (Hardomilje/Hrašljani), Luka Herceg (C.Grm),

3 – Josip Markotić Grab), Drago Miličević (St/Zv/Bi), Tomislav Kuran (Pregrađe), Marko Petrović (Veljaci/Orahovlje), Petar Luburić (Studenci

2 – Marko Bošnjak i Mirko Miletić(Pregrađe),), Ivan Džolić (Ljubuški 2), Ante Nuić (CCM), Mirko Jelčić, Ivan Grbavac (Šipov/Vojn), Matej Nižić (C.Grm), Željko Kozina, Nikola Jurković (Studenci), Franjo Bošnjak (Humac 2), Milan Vučić, , Niko Bublo, Antonio Vučić

1 –Mladen Dragičević i Matej Dragičević (Studenci), Mate Herceg i Ivan Mihaljević (Ljubuški 2), Vinko Lauc (Vašarovići), Vlado Ereš (Radišići), Marin Majić (Vitina), Dario Petrušić Domagoj Petrović i Filip Jelinić (Humac 1), Tomislav Dodig, Ivan Bubalo (Cerno), , Alen Grbavac i Veselko Vištica (Hardomilje/Hrašljani), Frano Čolak (Grljevići), Blago Bilić i AnteGranić (Vašarovići), Ante Mušan, Alen Mušan, Ivan Vukojević, Mijo ;Marinović, Ante Bebić (Grab)..

Raspored za četvrtak, 9..8. 2018.godine

20,15 druga utakmica četvrtfinala 8.MNL do 16 godina starosti:
Pregrađe (B1) – Otok (C2)

21,00 Utakmice osmine finala 15.MNL MZ

Ljubuški 2 (B2) – Prolog (C3)

22,00: 2.utakmica osmine finala 15.MNL

Veljaci/Orahovlje (C2) – Vašarovići (B3)

Mile Kraljević/Radio Ljubuški

na vrh članka