MNL MZ općine Ljubuški: Prolog i Veljaci/Orahovlje u četvrtfinalu Istaknuto

MNL MZ općine Ljubuški: Prolog i Veljaci/Orahovlje u četvrtfinalu

Utakmica četvrtfinala 8.MNL MZ općine Ljubuški do 16 godina starosti“, odigrana u četvrtak - 9.8.2018. god. :

Pregrađe – Otok 8:2 (5:1). Strijelci: 1:0 Leo Granić (2), 2:0 Leo Granić (3), Jakov Bebek (5), 4:0 Jakov Bebek (8), 4:1 Stjepan Kardum (11), 5:1 Leo Granić (15), 6:1 Luka Bebek (18), 7:1 Filip Bebek (20), 7:2 Mihael Miličević (27), 8:2 Leo Granić (27).

Lista strijelaca :

9 - Leo Granić (Pregrađe),

5.- Andrej Nosić (Radišići), Irhad Ajeti i Marko Čuljak (Ljubuški 1)

4.- Mateo Herceg (Prolog), Josip Šimić (Ljubuški 1), Jakov Bebek (Pregrađe)

3 – Ante Vištica

2 – Filip Kraljević i Josip Šošić (Lisice/Vašarovići), Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići), Mateo Mucić, Vinko Ševo, Mihael Herceg i Luka Bubalo (Hard./Hrašljani) (Hardomilje/Hrašljani), Marcelo Miličević i, Dorian Medić, Tomislav Kardum (Otok)

1 – Franjo Vučić, Jakov Barbarić i Robert Ćavar, i Ivan Šunjić (Radišići)., Filip Bebek, Josip Dugandžić, Ante Milićević  

Ag Zvonimir Jelčić

Rezultati utakmica osmine finala „15. Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL MZ općine Ljubuški 2018. god.“ odigranih u četvrtak, 9.8.2018.god :

1. Ljubuški 2 – Prolog 4:5 (2:2). Strijelci: 1:0 Mate Herceg (5), 2:0 Renato Perić (10), 2:1 Mile Herceg (13), 2:2 Alen Govorko (18), 2:3 Dominik Herceg (24), 3:3 Toni Raveni (31), 3:4 Mile Herceg (37), 3:5 Mile Herceg (39), 4:5 Renato Perić (39).

 2. Veljaci/Orahovlje – Vašarovići 2:2 (1:2) nakon penala 5:4. Strijelci: 0:1 Tomislav Puljić (13), 1:1 Ilija Mišetić (15), 1:2 Fabijan Kraljević (20), 2:2 Ilija Mišetić (26). Penali: 2:3 Tomislav Puljić, 3:3 Ilija Mišetić, 3:4Fabijan Kraljević, 4:4 Ivica Živkušić, Vinko Lauc -, 5:4 Marko Petrović.

 

Lista strijelaca:

6 - Renato Perić (Ljubuški 2),

5 – Darko Dodig (St/Zv/Bi) Jure Dragičević (Studenci), Teo Herceg (C.Grm)

4 - Mateo Kraljević (Hardomilje/Hrašljani), Luka Herceg (C.Grm), Mile Herceg (Prolog)

3 – Josip Markotić Grab), Drago Miličević (St/Zv/Bi), Tomislav Kuran (Pregrađe), Marko Petrović (Veljaci/Orahovlje), Petar Luburić (Studenci

2 – Marko Bošnjak i Mirko Miletić(Pregrađe),), Ivan Džolić (Ljubuški 2), Ante Nuić (CCM), Mirko Jelčić, Ivan Grbavac (Šipov/Vojn), Matej Nižić (C.Grm), Željko Kozina, Nikola Jurković (Studenci), Franjo Bošnjak (Humac 2), Milan Vučić, , Niko Bublo, Antonio Vučić

1 –Mladen Dragičević i Matej Dragičević (Studenci), Mate Herceg i Ivan Mihaljević (Ljubuški 2), Vinko Lauc (Vašarovići), Vlado Ereš (Radišići), Marin Majić (Vitina), Dario Petrušić Domagoj Petrović i Filip Jelinić (Humac 1), Tomislav Dodig, Ivan Bubalo (Cerno), , Alen Grbavac i Veselko Vištica (Hardomilje/Hrašljani), Frano Čolak (Grljevići), Blago Bilić i AnteGranić (Vašarovići), Ante Mušan, Alen Mušan, Ivan Vukojević, Mijo ;Marinović, Ante Bebić (Grab)..

Raspored za petak, 10..8. 2018.godine

20,15 treća utakmica četvrtfinala 8.MNL do 16 godina starosti:
Hardomilje/Hrašljani (C1) – Lisice/Vašarovići (B2)

21,00 1.utakmica četvrtfinala 15.MNL MZ

Pregrađe - Prolog

22,00: 2.utakmica četvrtfinala 15.MNL

Cerno/Crnopod/Miletina – Veljaci/Orahovlje

Mile Kraljević / Radio Ljubuški

na vrh članka