Nokaut faza MNL MZ općine Ljubuški: Veljaci/Orahovlje izbacili CCM, Pregrađe bolje od Prologa

Nokaut faza MNL MZ općine Ljubuški: Veljaci/Orahovlje izbacili CCM, Pregrađe bolje od Prologa

Utakmica četvrtfinala 8. MNL MZ općine Ljubuški do 16 godina starosti“, odigrana u PETAK - 10.8.2018. god. :

HARDOMILJE/HRAŠLJANI – LISICE/VAŠAROVIĆI 1:3 (1:0). Strijelci: 1:0 Šimun Mandić (1), 1:1 Josip Šošić (17), 1:2 Josip Šošić (20), 1:3 Josip Šošić (29).

Lista strijelaca:

9 - Leo Granić (Pregrađe),

6 - Josip Šošić (Lisice/Vašarovići),,

5 - Andrej Nosić (Radišići), Irhad Ajeti i Marko Čuljak (Ljubuški 1)

4 - Mateo Herceg (Prolog), Josip Šimić (Ljubuški 1), Jakov Bebek (Pregrađe)

3 – Ante Vištica (Hardomilje/Hrašljani),

2 – Filip Kraljević (Lisice/Vašarovići), Zvonimir Jelčić (Stubica/Zvirići), Mateo Mucić, Vinko Ševo, Mihael Herceg i Luka Bubalo (Hardomilje/Hrašljani), Marcelo Miličević, Dorian Medić (Radišići), Tomislav Kardum (Otok)

1 – Franjo Vučić, Jakov Barbarić i Robert Ćavar, i Ivan Šunjić (Radišići)., Filip Bebek, Josip Dugandžić, Ante Milićević , Šimun Mandić (Hardomilje/Hrašljani), Ag Zvonimir Jelčić.

Rezultati utakmica osmine finala „15. Unitrade – Hotel Bigeste“ MNL MZ općine Ljubuški 2018. god.“ odigranih u PETAK, 10.8.2018.god :

1. PREGRAĐE – PROLOG 4:0 (1:0). Strijelci: 1:0 Marko Bošnjak (8), 2:0 Marin Vidović (24), 3:0 Marin Vidović (27), 4:0 Tomislav Bošnjak (35).

 2. CERNO/MILETINA/CRNOPOD – VELJACI/ORAHOVLJE 1:5 (0:2). Strijelci: 0:1 Vinko Kolak (11), 0:2 Vinko Kolak (19), 1:2 Jure Vučić (26), 1:3 Ilija Mišetić (31), 1:4 Ilija Mišetić (33), 1:5 Ilija Mišetić (35).

 

Lista strijelaca:

6 - Renato Perić (Ljubuški 2),

5 – Ilija Mišetić (Veljaci/Orahovlje), Darko Dodig (St/Zv/Bi) Jure Dragičević (Studenci), Teo Herceg (C.Grm)

4 - Mateo Kraljević (Hardomilje/Hrašljani), Luka Herceg (C.Grm), Mile Herceg (Prolog), Marko Bošnjak (Pregrađe)

3 – Josip Markotić (Grab), Drago Miličević (St/Zv/Bi), Marin Vidović  i Domagoj Kuran (Pregrađe), Marko Petrović (Veljaci/Orahovlje), Petar Luburić (Studenci).

2 – Vinko Kolak (Veljaci/Orahovlje), Mirko Miletić(Pregrađe), Ivan Džolić (Ljubuški 2), Ante Nuić (CCM), Mirko Jelčić, Ivan Grbavac (Šipov/Vojn), Matej Nižić (C.Grm), Željko Kozina, Nikola Jurković (Studenci), Franjo Bošnjak (Humac 2), Milan Vučić, , Niko Bublo, Antonio Vučić.

1 – Mladen Dragičević i Matej Dragičević (Studenci), Mate Herceg i Ivan Mihaljević (Ljubuški 2), Vinko Lauc (Vašarovići), Vlado Ereš (Radišići), Marin Majić (Vitina), Dario Petrušić, Domagoj Petrović i Filip Jelinić (Humac 1), Tomislav Dodig, Ivan Bubalo (Cerno), Alen Grbavac i Veselko Vištica (Hardomilje/Hrašljani), Frano Čolak (Grljevići), Blago Bilić i AnteGranić (Vašarovići), Ante Mušan, Alen Mušan, Ivan Vukojević, Mijo Marinović, Ante Bebić (Grab), Jure Vučić (CMC).

 

Raspored za ponedjeljak, 13.8. 2018.godine

 

20,15 4. utakmica četvrtfinala 8.MNL do 16 godina starosti:
PROLOG (D1) – CERNO/MILETINA/CRNOPOD (A2)

21,00 3. utakmica četvrtfinala 15.MNL MZ

GRAB (B1) – HUMAC I  (POBJEDNIK D2/A3)

22,00: 2.utakmica četvrtfinala 15.MNL

STUBICA/ZVIRIĆI/BIJAČA (C1) – CRVENI GRM (POBJEDNIK A2/D3)

 

Izvor: JAVNA USTANOVA „KULTURNO-ŠPORTSKI CENTAR“ LJUBUŠKI

na vrh članka