Šport

Rijeka preokretom do bodova u Koprivnici

Nogometaši Rijeke preokretom su došli do sva tri boda na gostovanju u Koprivnici, gdje su u subotnjoj utakmici 12. kola Prve HNL svladali domaći Slaven Belupo sa 2:1 (0:1).

Saračević: Pogreške i 'crne rupe' se kažnjavaju

Rukometašice Podravke Vegete upisale su poraz u trećem kolu DELO EHF Lige prvakinja u gostima kod mađarske ekipe FTC-Rail Cargo Hungaria (31:37). Trener Koprivničanki Zlatko Saračević izjavio je kako je razlog poraza 'crna rupa' u drugom poluvremenu.

Dva gola u prvoj minuti, novi kiks Bayerna, Dortmundu derbi

U subotnjim utakmicama 8. kola Bundeslige dva su gola pala u prvoj minuti, a zabili su ih igrači Augsburga i Union Berlina. U derbiju kola Borussia Dortmund na svom je Westfalenu pobijedila vodeću Borussiju Mönchengladbach 1:0 golom Marca Reusa u 58. minuti, pa je sada prvih devet momčadi unutar dva boda.

Marin Čilić poražen u polufinalu Moskve

Hrvatski tenisaš Marin Čilić  poražen je u polufinalu ATP Moskve, a bolji od njega bio je Andrey Rublev (ATP 31) s 7:6, 6:4 za sat i pol igre.