Humane nogometne zvijezde Hrvatske u Kiseljaku svladale Pront

U humanitarnoj nogometnoj utakmici odigranoj na stadionu Hrvatskih branitelja u Kiseljaku ekipa Humanih zvijezda Hrvatske sa 7:5 pobijedila Udrugu Pront.

Gledatelji u Kiseljaku na vidjelu su vidjeli veliki broj nogometnih legendi, ali i predstavnike Olimpijskih odbora Hrvatske i BiH, te za nogomet talentirane glazbenike.

Udruga Pront je dobro otvorila utakmicu i povela s 2:0 golovima Spomenka Bošnjaka i Ratka Barnjaka. Za Humane zvijezde je strijelac bio Darko Čordaš, pa se na poluvrijeme odlazi kod vodstva Pronta 2:1.

U nastavku puno bolje izdanje Humanih zvijezda koje dolaze do preokreta i zaslužene pobjede.

Za Humane zvijezde u nastavku su pogađali: Čordaš, Amir Kazić Leo, Miroslav Bičanić, Mario Lučić, Srđan Lakić, a vlastitu mrežu je zatresao Vrebac. Muhamed Bikić je postigao dva gola, a jedan Josip Kupreškić jedan pogodak u drugom poluvremenu za Pront.

Prihod  od humanitarne nogometne utakmice namijenjen je izgradnji edukacijsko-rehabilitacijskog centra u Kiseljaku.

Autor: D.S./Pogled.ba