Dobra uvertira uoči Rome - Vlašić zabio u pobjedi CSKA

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić bio je strijelac prvog gola za moskovski CSKA u pobjedi od 2:0 u gostima protiv Anžija u Kaspijsku u susretu 11. kola ruskog prvenstva.

Vlašić je u 31. minuti preciznim prizemnim udarcem s 15-ak metara pogodio kut nemoćnog domaćeg vratara Jurija Djupina. Konačnih 2:0 postavio je Fedor Čalov u 71. minuti.

Bio je to drugi ovosezonski Vlašićev pogodak u prvenstvu, a mladi je Splićanin igrao do 76. minute.

CSKA se ovom pobjedom bodovno izjednačio s drugoplasiranim Krasnodarom, obje momčadi imaju po 19 bodova, pet manje od vodećeg Zenita. Anži je 14. s deset bodova.

Moskovljane  sljedećeg tjedna (23. listopada) očekuje i nastup u 3. kolu skupine G Lige prvaka u gostima kod Rome.