Mourinhovo slavlje za pamćenje: Vrijeđali su me cijelu utakmicu

U derbiju večeri nogometne Lige prvaka Manchester United je Torinu iznenađujuće pobijedio Juventus sa 2-1 postigavši dva gola u posljednjih pet minuta utakmice.

Juventusu je dominirao cijeli susret, vodio je 1-0 imao još niz sjajnih prilika, pri čemu je dva puta uzdrmao okvir gola, no pobjeda je pripala gostima. Juventusu je trebao bod kako bi i matematički osigurao prolaz, no Crveni vragovi su šokirali 'Staru damu'.

Zvijezda poslije utakmice bio je trener Uniteda Jose Mourinho koji nije mogao izdržati nakon pobjede i burno proslavio tri boda gestikulirajući prema navijačima domaćih.

U prekrasnom talijanskom gradu vrijeđali su me 90 minuta. Ja nisam vrijeđao njih, samo sam napravio malu gestu. Respektiram Juventus, njihove igrače i trenera. Veoma sam ponosan na svoje igrače, rekao je Mourinho nakon slavlja.