Uskrs radio ljubuski2xl

Dončić donio preokret Dallasu, dva koša Bendera

Phoenix Suns su sinoć upisali 14. poraz zaredom, bolji su od njih sa 117-104 bili domaći Sacramento Kings, a Dragan Bender je upisao skroman učinak sa 2 koša (šut iz igre 1/3, trice 0/2) šest skokova i tri asistencije u 15 minuta na terenu.

Pobjedničku je momčad predvodio rookie Marvin Bagley III s 32 ubačaja, dok je Buddy Hield dodao 18. Najbolji kod Phoenixa je bio Devin Booker s 27 koševa i osam skokova.

Golden State Warriors su tijesno 120-118 pobijedili gostujuće Miami Heat i to zahvaljujući DeMarcusu Cousinsu koji je pogodio dva slobodna bacanja nakon promašaja Kevina Duranta 5.4 sekundi prije kraja.

Kevin Durant je bio najbolji strijelac utakmice i Warriorsa s 39 koševa, Klay Thompson je dodao 29, a Stephen Curry 25.

Josh Richardson je utakmicu završio s 37 ubačaja za Heat, koji je jedina momčad u NBA koja ima veći omjer pobjeda i poraza u gostima nego kod kuće.

Mladi Slovenac Luka Dončić je odigrao još jednu sjajnu utakmicu. U pobjedi  Dallas Mavericksa nad Portland Trail Blazersima 102-101 zabio je 28 koševa.

Dončić je samo u zadnjoj četvrtini ubacio 13 koševa i Dallas dolazi na 96-81. Novi član Mavericksa Tim Hardaway Jr. utakmicu je završio s 24 poena, a najbolji pojedinac Portlanda je bio Damian Lillard s 30 koševa.

Pregled rezultata i ljestvica:

Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers  102-101
Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers    143-120
Sacramento Kings - Phoenix Suns            117-104
(Dragan Bender je odigrao 15 minuta za Phoenix, zabio je dva koša i upisao šest skokova te tri asistencije)
Atlanta Hawks - Orlando Magic              108-124
Golden State Warriors - Miami Heat         120-118