Hrvatska izgubila od Mađarske 1:2

Hrvatska nogometna reprezentacija izgubila je 1:2 od Mađarske u utakmici 2. kola skupine E kvalifikacija za Europsko nogometno prvenstvo 2020.

Hrvatska je povela u 13. minuti golom Rebića, a Mađari su izjednačili u 34., strijelac je bio Szalai. Potpuni preokret na stadionu Groupama Arena u Budimpešti donio je Patkai, koji je u 76. minuti postigao gol za vodstvo domaćina od 2:1.

TIJEK UTAKMICE:

90+2' - Udarac Modrića prema golu, ali lopta odlazi pored gola.

84' - Treća izmjena kod Mađarske, izašao Dzsudzsak, a ušao Bese.

82' - Žuti karton za Lovrena.

80' - Gužva pred hrvatskim golom.

77' - Treća izmjena kod Hrvatske. Izašao Tin Jedvaj, a ušai Bruno Petkovića

76' - Korner za Hrvatsku. Vida ozlijeđen.

75' - Korner za Mađarsku, Patkai precizan - 2:0 za Mađarsku.

66' - Druga izmjena kod Hrvatske. Izlazi Ante Rebić, ulazi Josip Brekalo.

64' - Druga izmjena kod Mađara. Ulazi Zsolt Kalmar, a izlazi Dominik Szoboszlai.

62' - Agresivni start nad Vidom. Žuti karton za Dzsudzsaka.

59' - Prilika za Hrvatsku, Perišić puca pored gola.

56' - Korner za Hrvatsku, ali Szalai izbija loptu.

46' - Korner za Hrvatsku. Modrić izveo loptu, odbila se do Rakitića, međutim on neprecizno iznad gola.

45+3' Visoko podignuta noga Brozovića. Slobodni udarac za Mađarsku. Pucao Dzsudzsak direktno na gol, ali Kalinić odlučno brani.

45+3' Nova prilika za Mađarsku, ali lopta je otišla pored gola

45+2' - Korner za Mađarsku

45' Prilika za Mađarsku, ali Kalinić siguran.

44' - Korner za Hrvatsku.

39' - Prva zamjena kod Mađarske. Zbog ozljede Dominik Nagy izašao van, ušao Roland Varga

34' - Szalai izjednačio - 1:1

30' - Barišić ne može nastaviti dvoboj i izbornik Zlatko Dalić je prisiljen napraviti prvu zamjenu. Ulazi Marin Leovac

29' - Ozljeda Barišića

20' - Nova prilika za Mađare

13' - Goool za Hrvatsku!! Hrvatska vodi 1:0 - Ante Rebić.

10' - Opasnost pred hrvatskim golom - Lovrencsisc puca, ali pored gola

7' - Gužva ispred našeg gola, Vida u posljednji trenutak otklonio opasnost.

6' - Prva konkretna prilika za Hrvatsku - Andrej Kramarić

4' - Slobodni udarac za Hrvatsku pucao Luka Modrić, a Andrej Kramarić propustio je priliku.

1' - Počela utakmica

Utakmicu je pred 22.000 gledatelja u Groupama Areni u Budimpešti, sudio William Collum iz Škotske.