Inter u ludoj utakmici pobijedio Fiorentinu, igrali Perišić i Brozović

Nogometaši milanskog Intera u svojoj su prvoj utakmici u novoj sezoni u susretu 2. kola talijanskog prvenstva kao domaćini svladali Fiorentinu sa 4-3 (1-1).

U dvoboju punom preokreta Fiorentina je povela golom Kouamea (3), Inter je uspio poravnati na samom kraju prvog poluvremena preko Lautara (45+2), da bi početkom nastavka domaći stigli i do vodstva autogolom Ceccherinija (52-ag), no samo 10-ak minuta poslije već je kompletiran novi preokret, Castrovilli (57) i Chiesa (63) poentirali su za goste nakon sjajnih proigravanja Riberyja.

U samoj završnici Lukaku (87) i D'Ambrosio (89) pogodili su za ipak očekivanu pobjedu Intera.

Ivan Perišić igrao je do 78., a Marcelo Brozović do 74. minute za Inter.

Oba sastava sada imaju po tri boda.

REZULTATI 2. KOLA,
Subota:
Torino - Atalanta 2-4 (Belotti 11, 43 / Gomez 13, Muriel 21, Hateboer 42, De Roon 54)
Cagliari - Lazio 0-2 (Lazzari 4, Immobile 74)
Sampdoria - Benevento 2-3 (Quagliarella 8, Colley 18 / Caldirola 33, 72, Letizia 88)
Inter - Fiorentina 4-3 (Lautaro 45+2, Ceccherini 52-ag, Lukaku 87, D'Ambrosio 89 / Kouame 3, Castrovilli 57, Chiesa 63)