Nogometaši Sloge i Širokog Brijega u subotu su u sklopu 6. kola Premijer lige BiH odigrali utakmicu bez pobjednika (1:1).

Momčadi su, unatoč lošim uvjetima u Modriči, odigrali jako dobru i zanimljivu utakmicu.

Odigrali smo dosta dobru utakmicu, gdje smo u prvom poluvremenu trebali otići na više razlike, ali smo promašili nekoliko prilika. Ni u drugo poluvrijeme nismo loše ušli, ali primili smo gol iz nepažnje. Loše smo reagirali kod slobodnog udarca.

Na kraju, zadovoljni smo, ali mogli smo više. Znali smo kako nas čeka dobar protivnik koji se želi nadigravati. Nismo udvostručili prednost i moramo žaliti za tim. Čestitam domaćinu na korektnoj igri, gledatelji su mogli uživati, rekao je Stanko Bubalo, član stručnog stožera NK Široki Brijeg.

Izvor:jabuka.tv