Nogometaši Ljubuškog su u 6. kolu Druge lige F BiH – skupina Jug gostovali u Podhumu kod domaće Kamešnice i kući se vratili s jednim osvojenim bodom, utakmica je završila rezultatom 2:2.

Zanimljivo je da su svi golovi pali u drugom poluvremenu.

Domaćin je poveo u 67. minuti golom Čeke, a Ljubuški preokrenuo autogolom Šeste u 71. minuti za 1:1 i golom Marka Čuljka u 83. minuti za vodstvo 2:1. Konačni rezultat 2:2, postavio je u trećoj minuti sudačke nadoknade Mihael Vidović, koji je tri minute ranije ušao u igru zamijenivši Mirka Jozića.

Vidović je tako donio Kamešnici prvi bod nakon pet odigranih utakmica.

Ljubuški nakon šest odigranih utakmica zauzima deveto mjesto na prvenstvenoj ljestvici sa sedam osvojenih bodova.

U idućem, 7.kolu, koje je na rasporedu 1. listopada Ljubuški će na Babovcu ugostiti Ramu, koja je trenutno treća na ljestvici s 12 osvojenih bodova iz pet odigranih utakmica.

Utakmica se igra s početkom u 15,30 sati.

Ljubuški je nastupio u sastavu: Antonio Brkić, Tomislav Bošnjak, Veselko Vištica, Marin Brkić, Noah – Luka Šimić, Marko Čuljak, Nikola Granić, Antonio Čuljak i Gabrijel Puljić, Luka Bebek i Franjo Vučić.

Na klupi za rezerve sjedili su: Silvije Dodig, Mateo Mucić, Josip Šošić, Bože Milas, Stanko Mišetić, Ilija Vego i Grgo Vasilj.

U drugom poluvremenu umjesto Noaha-Luke Šimića, Luke Bebeka, Marina Brkića, Antonia Čuljka i Marka Čuljka u igru su ušli Mateo Mucić, Josip Šošić, Bože Milas, Stanko Mišetić i Grgo Vasilj.

Pogledajte snimak utakmice:

U nastavku donosimo rezultate 6. kola, prvenstvenu ljestvicu i raspored 7. kola.