Nogometaši Ljubuškog su jučer, u odgođenom 8. kolu Druge lige F BiH – skupina Jug, na domaćem terenu pobijedili vodeću momčad Kruševa rezultatom 1:0, na poluvremenu je bilo 0:0. Prvi je to poraz u devet kola momčadi Kruševa, koja je do tog susreta držala vodeću poziciju na ljestvici.

Podsjećamo, 8. kolo je ranije odgođeno zbog žrtava uslijed poplava i klizišta koje su pogodile dijelove Bosne i Hercegovine.

Jedini gol je u 84. minuti postigao Grgo Vasilj, koji je u igru ušao u 58. minuti umjesto Matea Mucića.

Ljubuški je na toj utakmici nastupio u sljedećem sastavu:

Silvio Dodig, Josip Šošić, Veselko Vištica, Mateo Mucić, Marin Brkić, Mario Puljić, Noah – Luka Šimić, Nikola Granić, Bože Milas, Gabrijel Puljić i Franjo Vučić.

U drugom poluvremenu u igru su umjesto Josipa Šošića, Matea Mucića, Maria Puljića i Nikole Granića ušli Tomislav Bošnjak, Grgo Vasilj, Stanko Mišetić i Ilija Vego.

Nakon devet odigranih kola Ljubuški se nalazi na 14 mjestu prvenstvene ljestvice s devet osvojenih bodova.

U idućem kolu, koje je na rasporedu 20. listopada, Ljubuški će ugostiti momčad Gruda koja se nalazi na sedmom mjestu s 14 osvojenih bodova.