I ovoga kolovoza, Donja Blatnica ponovno će biti centar Hercegovine! Naime, Mate Bulić sa svojim Blatničanima priprema još jedan humanitarno-glazbeni spektakl – tradicionalne “Blatničke note dobrote”, koje će se održati u ponedjeljak, 11. kolovoza 2025. godine, na platou ispred crkve sv. Franje u Blatnici.
Ovaj događaj već godinama nosi titulu najvećeg glazbenog događaja u Hercegovini, a na jednom mjestu okuplja tisuće posjetitelja iz cijele Bosne i Hercegovine, Hrvatske i dijaspore.
Iako se tijekom ljeta diljem Hercegovine održavaju mnogobrojne manifestacije, niti jedna ne privuče toliko poznatih imena hrvatske glazbene scene, kao ni toliko posjetitelja iz estradnog, gospodarskog, kulturnog života – koliko ih privuku upravo “Blatničke note dobrote”.
Kao i svake godine, dio prihoda od prodaje ulaznica namijenjen je za humanitarne projekte, čime ovaj događaj, uz vrhunsku zabavu, dobiva i posebno plemenitu notu.
Za nezaboravnu atmosferu i ovoga će puta biti zadužen Mate Bulić, koji će sa svojim kumom Miroslavom Škorom i još 20 izvođača ponovno napraviti najveću feštu u Blatnici!
Ulaznice: Entrio.ba
Caffe Bar Rifugio Ljubuški te na dan koncerta na ulazima.