IZVIĐAČ AGRAM
Nakon završetka šestodnevnih priprema u Makarskoj rukometaši Izviđač Agrama odigrali su prijateljsku utakmicu u Trogiru s istoimenim hrvatskim premijerligašem čime su kompletirali taj pripremni ciklus.
U toj, prvoj oglednoj utakmici, Izviđač je upisao pobjedu 32:27, a stručni stožer imao je priliku provjeriti razinu pripremljenosti i uigranosti svojih rukometaša.
Skauti će, sukladno planu, nastaviti s pripremama sve do početka natjecanja u proljetnom dijelu sezone i utakmice protiv momčadi RK Vogošća.
ŽRK IZVIĐAČ
Petnaestogodišnja Nina Vranješ prelazi iz ŽRK Grude u ŽRK Izviđač Ljubuški, objavio je Ivan Marijo Kolak, trener u Rukometnoj akademiji Izviđač, na svojoj facebook stranici.
„Dobro nam došla među Skautkinje! Nina Vranješ (2010) nam dolazi iz Gruda, a igra na poziciji lijevog i srednjeg vanjskog. Njezini roditelji i Nina odlučili su da će Nina svoju rukometnu priču nastaviti u ŽRK Izviđač Ljubuški, klub u kojem je kompletna prva ekipa sastavljena od juniorki i kadetkinja. Iako joj je tek 15 godina smatramo da smo dobili istinsko pojačanje, a Nini želimo sve najbolje u našem klubu“, napisao je Kolak na svojoj facebook stranici.

RA IZVIĐAČ
Ženska ekipa Rukometne akademije Izviđač je u subotu odigrala zaostale utakmice Liga Mladih RS HB protiv Rukometnog kluba Stolac.
U prvoj utakmici djevojčice RA Izviđač 2013.//14. godište su igrale protiv njihove ekipe koja je bila sastavljena od dječaka i djevojčica i doživila je minimalni poraz od 11:10 (6:6).
U drugoj utakmici djevojčice RA Izviđač 2011./12. godište, igrale su protiv nešto starijih djevojaka iz Stoca i unatoč tome slavile rezultatom 18:15 (9:8:).
Vrijedi napomenuti da obje ekipe RK Stolac igraju izvan konkurencije.
Tim susretima, mlađe kadetkinje i djevojčice RA Izviđač kompletirale su prvi dio sezone, odigravši sve utakmice u polusezoni, dok kadetkinje RA Izviđač još imaju odigrati utakmice protiv HRK Gude i RA Vitez.


LJUBUŠKI TRČI
Ljubuški trkači pokreću Ljubušku rekreativnu ligu. Tu vijest najavili su na svojoj facebook stranici „Ljubuški trči“.
„Drage trkačice i dragi trkači, rekreativci šetači, djeco i odrasli sugrađani kao i svi ostali (dobrodošli) sa velikim uzbuđenjem vam najavljujemo jedan novi projekt :
LJUBUŠKA REKREATIVNA LIGA
Tračka liga za sve naše sugrađane ali i za sve ostale. Cilj lige je promicanje zdravog načina života, jačanje mentalnog zdravlja, boravak u prirodi te druženje. Obećavamo vam lijepe staze, ne previše teške i duge, dobru atmosferu i pozitivnu energiju.
Ako vam se ovo sviđa slobodno nam pišite, sugerirajte i dijelite dalje
Uskoro više informacija“, stoji u objavi na njihovoj facebook stranici.

Radio Ljubuški