Oslabljene rukometašice Izviđač Central osiguranja sa samo jedanaest rukometašica u zapisniku pretrpjele su i drugi poraz u nastavku natjecanja Premijer lige. Za razliku od prošle utakmice, na ovoj utakmici nedostajala je i Mate Šumelj što je rukometašicama Zrinjskog olakšalo put do bodova u borbi za opstanak u Premijer ligi.

Domaće rukometašice dosta dobro su se držale u prvom poluvremenu. Prednost 7:5 imale su u 10.minuti, u 15. 8:7, a u 25. bilo je 11:11. U posljednjih pet minuta gošće serijom 4:2 stižu do prednosti 15:13 na poluvremenu utakmice.

U drugom poluvremenu kako je utakmica odmicala snaga je kopnila kod rukometašica Izviđača tako da su mostarske rukometašice došle do pobjede rezultatom 24:18.

Matea Nosić je za domaće rukometašice postigla sedam pogodaka, četiri je postigla Ana Petrović, a tri Iva Grbavac.

Kod rukometašica Zrinjskog po sedam pogodaka postigle su Ivana Rozić i Sanja Mišura, Lucija Vistorop uspješna je bila četiri, a Nejra Pintul tri puta.

Premijer liga BiH, sezona 2020/2021 – 13. kolo.
Ljubuški, 27.02.2021. u 17:00 sati.

ŽRK Izviđač Central osiguranje – HŽRK Zrinjski 18:24 (13:15)

Ljubuški, Gradska športska dvorana, bez gledatelja.
Suci: Zdenko Božić i Borislav Slipac (Novi Travnik).
Nadzornik: Mladen Raič (Mostar).

ŽRK Izviđač: Petrović, Šumelj, Stamatović 1, I. Grbavac 3, Nosić 7/3, Prskalo, A. Petrović 4, Miočević, Boras 1, Ostojić, Brkić 2, B. Grbavac.
Trener: Josipa Tomić.

HŽRK Zrinjski: Sofić, Rozić 7/3, M.Kolobarić, Pintul 3, Mišura 7, Drežnjak 1, Vistorop 4, Radoš 1, Marojević, P. Kolobarić, Miličević, Puljić-Vlahić, Ćorić 1, Radić.
Trener: Ivana Mlakić.