U NBA ligi sinoć je odigrano osam utakmica, dok je dvoboj Toronta i Chicaga odgođen.

Phoenix Sunsi Darija Šarića slavili su u gostima kod Minnesote 118:99. Hrvatski reprezentativac na parketu je proveo 16 minuta s učinkom od 13 poena (šut 5/7, trice 3/5), tri skoka i jedne blokade.

Prvo ime utakmice bio je nevjerojatni Devin Booker koji je za Sunse zabio čak 43 poena, od čega 21 u trećoj četvrtini za 14. pobjedu Phoenixa u zadnjih 17 dvoboja. Deandre Ayton je dodao 22 koša (šut 9/11) uz deset skokova, a ‘double-double’ učinak upisao je i Chris Paul s 11 koševa i 15 skokova.

U redovima Timberwolvesa najbolji su bili Anthony Edwards s 24 poena te Karl-Anthony Towns s 21 košem i deset skokova.

Ivica Zubac i njegovi Los Angeles Clippersi doživjeli su poraz u gostima kod Milwaukeeja 100:105. Buckse je predvodio Giannis Antetokounmpo s 36 koševa i 14 skokova, dok je Kawhi Leonard zabio 25 koševa za Clipperse. Zubac je za 16:18 minuta igre imao skroman učinak od dva poena (šut 1/3) i dva skoka.

Boston je pobijedio Washington 111:110 košem Jaysona Tatuma 4.7 sekundi prije kraja utakmice. Tatum je susret završio s 31 košem, Kemba Walker dodao je 21 poen za Celticse, a Daniel Theis 20. Wizardsima nije pomoglo ni sjajno izdanje Bradleyja Beala koji je zabio čak 46 koševa. Russel Westbrook zabio je 24 za Washington (uz 11 skokova), a Davis Bertans 20.

Izvor:pogled.ba