U jednom od tri današnja susreta 21. kola Premijer lige BiH, Krupa je remizirala sa Širokim Brijegom 1:1.

Prvo poluvrijeme nije donijelo golove, a gosti u 53. dolaze do vodstva preko Ivana Ikića.

Ikić je u nastavku propustio još jednu šansu, nakon čega je Krupa zaigrala nešto bolje i u 90. minuti stigla do boda.

Domaćinu je dosuđen penal kojeg u gol pretvorio Nikola Dujaković za konačnih 1:1.

Krupa nakon ovog rezultata ima 14. bodova i ostala je na 11. mjestu, dok je Široki Brijeg na drugom mjestu preskočio Željezničar i ima 38 bodova.

Krupa: Kolak, Karišik, Makitan, Rakić, Dujaković, Jović, Palić, Muminović, Galić, Ćivić, Mandić.

Široki Brijeg: Miškić, Medić, Obšivač, Čuljak, Jurilj, Stanić, Vukoja, S. Jurić, Begić, M. Jurić, Ikić.

Izvor:pogled.ba