Nogometaši Borca iz Banja Luke treći su polufinalisti Kupa BiH za ovu sezonu, nakon što su u Širokom Brijegu svladali domaći tim rezultatom 2:0. Nogometaši Borca su kao gosti svladali Široki Brijeg za plasman u polufinale Kupa BiH, što je prva pobjeda banjolučkog kluba u Hercegovini još od veljače 2011. godine.

Na “prepad” je Borac u prvom poluvremenu, u razmaku od samo četiri minute, od 28. do 32. postigao dva gola, preko Stojana Vranješa i Almedina Ziljkića, što je bilo najava slavlja. Moglo je biti  još golova, prilika je bilo, ali se mreže više nisu tresle prenose agencije. Nogometaši Tuzla Cityja plasirali su se u polufinale Kupa BiH, nakon što su danas u četvrtfinalu na Tušnju boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedili Željezničar sa 3:2.

Plasman u polufinale izborio je i Federalni drugoligaš Klis, koji je u Buturović Polju pobijedio Zvijezdu 09 iz Etno sela Stanišići s 1:0. Strijelac jedinog gola bio je Pirija u 40. minuti.

Izvor:pogled.ba