Nogometaši Slavije i Željezničara odigrali su 1:1 u meču 18. kola Prve lige RS-a, a susret je obilježila tučnjava igrača nakon što je sudac označio kraj utakmice.

Gosti iz Banje Luke u vodstvo stižu na početku drugog poluvremena kada je Džombić sjajno primio loptu i rutinski pogodio za 1:0, a tim iz Lukavice do poravnanja stiže na kraju meča i to golom s bijele točke.

Strijelac gola bio je Arbinja u 94. minuti, a nakon posljednjeg zvižduka suca došlo je do velikog sukoba na terenu u kojem su sudjelovali igrači oba tima. Vjerojatno je velika nervoza koja je bila prisutna tijekom čitavog meča kulminirala sukobom nakon utakmice, a kakve će kazne biti za sudionike ovih nereda ostaje da vidimo.

Disciplinska komisija će sigurno imati pune ruke posla kako bi na odgovarajući način kaznice sve sudionike događaja kakve ne želimo gledati na nogometnim travnjacima.

IZVOR:POGLED.BA