Sinoć su igrane utakmice na NBA parketima. Od hrvatskih košarkaša na terenima su bili Ivica Zubac, Luka Šamanić, Darijo Šarić i Bojan Bogdanović.

Indiana je na domaćem terenu svladala Detroit Pistonse s 116:111. Caris LeVert je bio najučinkovitiji u redovima domaćina s 28 koševa, 6 skokova i 4 asistencije. Jerami Grant je zabio 29 koševa za Pistonse. Milwaukee Bucksi su pobijedili Boston Celticse na domaćem parketu u neizvjesnoj utakmici s 121:119. Khris Middleton je briljirao kod domaćina s 27 koševa, 13 skokova i 4 asistencije. Za Celticse je Brown upisao 24 koša i 10 skokova. Toronto je bio učinkovit protiv Denvera s 135:111 na domaćem terenu. Anunoby je postigao 23 koša za domaćina. Orlando je na domaćem terenu slavio tijesno protiv Phoenixa s 112:111.

Nikola Vučević
je za Orlando postigao 27 koševa i dodao 14 skokova.Devin Booker je kod Phoenixa bio učinkovit s 25 koševa, Darijo Šarić je postigao za 14 minuta na parketu 4 koša, 5 skokova i asistenciju. Chicago je poražen na domaćem parketu od Clevelanda s 103:94, uz Garlandova 22 koša. Memphis je bio uvjerljiv na gostovanju kod Oklahome s 116:107, Dillon Brooks je postigao 25 koševa za Memphis. Dallas Mavericksi su također upisali gostujuću pobjedu kod Minnesote s 128:108. Kristaps Porzingis je predvodio Dallas s 29 koševa i 9 skokova. Luka Dončić je postigao 15 koševa uz 4 asistencije i skoka. Houston Rocketsi su poraženi na domaćem parketu od Charlotte Hornetsa s 122:97. John Wall je kod domaćina postigao 20 koševa, Terry Rozier je za pobjednike postigao 25 koševa.

LA Clippersi su uvjerljivo slavili na gostovanju kod San Antonio Spursa s 134:101. Clipperse je predvodio Kawhi Leonard s 25 koševa, dok je Ivica Zubac za 32 minute na parketu postigao 14 koševa uz 8 skokova i 2 asistencije. Luka Šamanić je odigrao 18 minuta za San Antonio, zabio je 14 koševa i upisao četiri skoka, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu. Sacramento je pobijedio Atlantu s 110:108, a De’Aaron Fox je briljirao s 37 koševa. Igrači Utah Jazza su slavili na domaćem terenu 118:88. Bojan Bogdanović je za 24 minute na parketu postigao 18 koševa uz 3 skoka i 3 asistencije.