Nogometaši Ljubuškog su danas u 16. kolu Druge Lige F BiH skupina Jug u Tomislavgradu pobijedili domaći Tomislav rezultatom 3:1.

Prvo poluvrijeme završilo je vodstvom domaćina od 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Petrović u 43. minuti.  

Nogometaši Ljubuškog izjednačili su u 46.minuti golom Tomislava Bošnjaka, Luka Nižić je golom u 84.minuti doveo goste u vodstvo od 2:1, a sudbinu domaćina „zapečatio“ je Marin Brkić golom u zadnjoj minuti susreta, za konačnu 3:1 pobjedu Ljubušaka.

Kratki osvrt na susret NK Ljubuški je objavio na svojoj facebook stranici:

„Teško izvučena pobjeda od 3:1 u Tomislavgradu, sa igračem manje postigli smo dva gola i pokazali kakve cojones ima naša ekipa… o lošem suđenju ćemo napraviti poseban video osvrt u narednim danima, danas slavimo pobjedu i našu ekipu!!!

Domaćinima sve pohvale na dobroj igri i organizaciji utakmice, bez zamjerke… dodajmo još da je budućnost našeg kluba, osamnaestogodišnji Leo Granić upisao prve službene minute za NK Ljubuški…“, stoji u osvrtu NK Ljubuški.

Radio Ljubuški