Igrači Futsal Dinama i Olmissuma prvi su sudionici polufinala doigravanja za prvaka Hrvatske u futsalu.

Futsal Dinamo je u uzvratnom dvoboju četvrtfinala kao gost slavio kod Universitasa nakon produžetaka sa 6:5. Prvi dvoboj u Zagrebu završio je rezultatom 3:1 za Futsal Dinamo.

U uzbudljivoj utakmici na splitskim Gripama gosti iz Zagreba su imali vodstvo od 4:2 nakon pola sata, no domaćin se nije predavao, postiže dva brza gola i u 33. minuti stiže do izjednačenja 4:4. Futsal Dinamo potom golom Badrova u 36. minuti ponovo vodi, ali Hrstić (39) zabija za domaćina i odvodi utakmicu u produžetke. Susret je odlučen u 48. minuti golom Prgometa, kojemu je to bio treći pogodak na utakmici.

Olmissum je do polufinala stigao s dvije pobjede protiv dubrovačke momčadi Square. Nakon domaćeg slavlja od 2:0, aktualni prvak Olmissum još uvjerljiviju pobjedu ostvario je u gostima svladavši Square u Gospinom polju sa 6:1.

U preostalim uzvratnim susretima četvrtfinala u subotu se sastaju Alumnus i Crnica te Vrgorac i Novo Vrijeme Apfel. Crnica je slavila u prvoj utakmici 5:4, a Novo Vrijeme Apfel 3:2.