Sinoć je na NBA parketima odigrano šest utakmica. Bojan Bogdanović je postigao 30 koševa u porazu Jazza na domaćem parketu, a Luka Šamanić je postigao 3 koša u gostujućoj pobijedi Spursa.

Indiana Pacersi su na domaćem terenu slavili protiv Detroit Pistonsa s 115:109. Brogdon je predvodio Indianu s 26 koševa i 8 skokova, a Grant je bio najučinkovitiji kod gostiju s 25 koševa. Miami je kao domaćin slavio protiv Chicago Bullsa zanimljivom susretu s 106:101. Miami je uvjerljivo vodio u prvom poluvremenu, bilo je čak 20 koševa prednosti, ali Bullsi su se postepeno vraćali. Heat je sačuvao prednost iz prvog poluvremena i upisao pobjedu. Robinson je za Miami postigao 23 koša, a White je bio najučinkovitiji kod gostiju.

New Orleans je tijesno izgubio na domaćem terenu od San Antonio Spursa s 110:108. DeRozan je bio najraspucaniji kod Spursa s 32 koša. Luka Šamanić je za San Antonio odigrao 6 minuta i upisao tri koša i 2 skoka. Dallas Mavericksi su na domaćem parketu pobijedili Los Angeles Lakerse s 108:93. Kod Dallasa Powell je bio raspoložen s 25 koševa i 9 skokova. Luka Dončić je postigao 18 koševa te upisao 8 skokova i 13 asistencija. Utah Jazz je poražen na domaćem parketu od Minnesote s 101:96. Bojan Bogdanović je za Jazz upisao 30 koševa, 4 skoka i 2 asistencije za 37 minuta na parketu. Minnesotu je predvodio Towns s 24 koša i 12 skokova. U raspucanoj utakmici između Denvera i Houstona, slavili su igrači Denvera s 129:116. Porter s 39 koševa i Jokić s 24 koša, 8 skokova i 12 asistencija, vodili su Nuggetse do pobjede.

Izvor:pogled.ba