U 25. kolu Premijer lige za rukometaše Izviđač CO je odigrao 31:31 s ekipom Konjuha i tako uspio ispustiti prvi bod ove natjecateljske sezone na domaćem parketu.

Sasvim zasluženo bod iz Ljubuškog nosi ekipa Konjuha, koja se na parketu “KŠC” Ljubuški pokazala kao jako čvrst i ozbiljan protivnik.

Prvi 15′ utakmice proteklo je u izjednačenoj igri, a domaći prvu osjetniju prednost prave u 20′ utakmice kada vode (10:8). Do kraja poluvremena nešto bolja igra gostiju koji na odmor odlaze s minimalnom prednošću od (15:14).

U drugom poluvremenu također izjednačena igra, a ekipe su se stalno izmjenjivale u vodstvu sve do 56′ utakmice kada gosti odlaze na plus dva (28:26). U 58′ gosti su imali rezultatsku prednost (30:28), a minut kasnije i (31:30). Izviđača je od poraza u 60′ utakmice spasio vratar Grbavac izvrsnom intervencijom i Miloš Kos koji je svojim sedmim pogotkom postavio konačnih 31:31.

Kod “Skauta” najbolji Kos sa sedam pogodaka, a po četiri su dodali Jozinović, Muhović i Mišetić. Goste je predvodio izvrsni Nikola Grujić s trinaest golova, a pet je dodao Smajić.

Izviđač sada dijelu prvu poziciju na ljestvici s banjalučkim Borcem koji je u subotu svladao Leotara u Trebinju.