Nije 48, ali je 20! I to sjajnih 20 poena u novoj fantastičnoj večeri zabio Bojan Bogdanović. Hrvatski košarkaški reprezentativac bio je jedan od predvodnika Utah Jazza do nove, njihove jubilarne 50. ovosezonske pobjede u NBA ligi. U noći sa subote na nedjelju u Salt Lake Cityju pali su Houston Rocketsi, i to rezultatom 124:116.

Bojan je dakle, postigao 20 poena uz pet skokova te po dvije asistencije i izgubljene lopte. Ukupan šut iz igre iznosio mu je 7-16, zabio je jednu tricu iz četiri pokušaja, a promašio tek jedno slobodno bacanje od šest ispucanih…

Naravno, iako 48 od preksinoć nije ni blizu sinoćnjih 20, još je jednom “Babo Beretta” išao preko svog prosjeka poena od 16.8 po utakmici.

Luka Šamanić u uvjerljivom porazu San Antonija u Portlandu 124:102 igrao je samo šest minuta, ali je dobro iskoristio minutažu i postigao sedam koševa (šut 2/4, sl. bacanja 3/3) i četiri skoka, piše SN.

Izvor:sportske novosti