U utakmici 23. kola Druge lige FBiH, skupina „Jug“ nogometaši Ljubuškog došli su do novih domaćih bodova.

Izabranici trenera Damira Vučića savladali su na Babovcu momčad HNK Stolac visokim rezultatom 6:0, poluvrijeme (3:0) za NK Ljubuški.

Pitanje pobjednika u ovom susretu Ljubuški je riješio u prvih 20′ susreta. Golijadu na Babovcu otvorio je Marko Čuljak svojim prvim golom u 7′ utakmice, nastavio Nikola Granić u 12′, a na 3:0 povisio Marko Čuljak u 20′ utakmice i to je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu ista slika, Puljić je na otvaranju u 47′ utakmice povisio na 4:0, a Lauc u 51′ i Bencun u 66′ susreta su zaključili golijadu na Babovcu.

Ovom pobjedom NK Ljubuški je osigurao prvo mjesto u ligi, a uručenje pokala pobjedniku Druge lige FBiH, skupina „Jug“ biti će upriličeno na posljednjoj domaćoj utakmici, 30. svibnja 2021. godine, kada na Babovcu gostuje Klis.

Izvor: Iks-portal.info