U utakmici 24. kola Druge lige FBiH, skupina „Jug“, nogometaši Ljubuškog došli su do novih gostujućih bodova.

Nogometaši iz “grada prvaka” savladali su u Livnu momčad NK Troglav 1918 rezultatom 2:1, poluvrijeme (0:0).

Pitanje pobjednika u ovom susretu riješeno je u 90′ utakmice golom Andreja Markića.

Prije toga Ljubušaci su došli do vodstva u 69′ utakmice preko Nikole Granića, a Čačija je poravnao rezultat minutu prije pobjedničkog gola Markića.

Ovom pobjedom NK Ljubuški je popravio rezultatsku statistiku jer su Ljubušaci već prije osigurali prvo mjesto na ljestvici.

Uručenje pokala pobjedniku Druge lige FBiH, skupina „Jug“ biti će upriličeno na posljednjoj domaćoj utakmici, 30. svibnja 2021. godine, kada na Babovcu gostuje Klis, a iz kluba pozivaju navijače da dođu na stadion Babovac i pozdrave nove prvake iz “grada prvaka”.

Izvor: LJportal.com