Košarkaši Milwaukee Bucksa prva su momčad koja se probila u drugi krug ovogodišnjeg NBA doigravanja svladavši Miami Heat sa 120-103 u dvoboju odigranom na Floridi za čistih 4-0 u seriji.

Miami je bolje otvorio utakmicu i pred kraj prvog poluvremena imao i 12 koševa prednosti, ali gosti su se oporavili već do polovice treće četvrtine i na kraju došli do uvjerljive pobjede.

Giannis Antetokounmpo je predvodio Buckse s 20 koševa, 15 asistencija i 12 skokova. Brook Lopez je s 25 koševa bio najefikasniji, a imao je i osam skokova. Khris Middleton je ubacio 20 poena uz 11 skokova, a Bryn Forbes je predvodio igrače s klupe s 22 koša.

Kod prošlogodišnjih NBA finalista Bam Adebayo je ubacio 20 koševa uz 14 skokova, a Jimmy Butler je imao ‘triple-double’ s 12 poena, 10 skokova i 10 asistencija.

Milwaukee u drugom krugu čeka boljeg iz dvoboja Brooklyn Netsa i Boston Celticsa u kojem Netsi imaju prednost od 2-1 u pobjedama.