HŠK Zrinjski slavio je u posljednjem kolu m:Tel Premijer lige u Banovićima gdje su gostovali kod ekipe Tuzla Cityja.

Sjajni Nemanja Biblija bio je igrač koji je obilježio i prvo poluvrijeme ovog susreta. Bilbija je postigao prvi pogodak u 18. minuti nakon ubačaja Juranovića iz kornera. Potkraj prvog dijela sjajni Banjalučanin zabio je i drugi pogodak i to nakon što je u 45. minuti oboren asistent prvog gola Juranović.

Zrinjski je bez većih problema riješio ovaj susret u svoju korist iako su domaći pred kraj ublažili poraz, no na žalost po Zrinjski, rezultati iz Bijeljine i Doboja kod Kaknja gdje su NK Široki i FK Velež pobijedili Radnik i Mladost, te su svojim trijumfima osigurali nastup u europskim natjecanjima u predstojećoj sezoni.

Širokobriježani su bili sigurni i slavili s 2:0 dok je Veležu bio dovoljan gol Vehabovića koji su Mostarci postigli na samom otvaranju utakmice. Tako će prvi put nakon osam sezona ekipa Zrinjskog ostati bez plasmana u Europi, dok je gradskom rivalu Veležu ovo prvi poslijeratni izlazak na europsku scenu.

Tuzla City – HŠK Zrinjski 1:2, Radnik – NK Široki 0:2, FK Mladost – FK Velež 0:1.

Izvor:pogled.ba