Sinoć su na NBA parketima odigrane četiri utakmice doigravanja. Bojan Bogdanović je sudjelovao u pobjedi Utah Jazza s 17 koševa, 8 skokova i 4 asistencije protiv Memphisa. Ivica Zubac je za poražene Clipperse ubacio šest koševa protiv Dallasa.

Philadelphia je na domaćem parketu slavila protiv Washington Wizardsa s 129:112. Philadelphia vodi u seriji s 4-1. Stephen Curry je za domaćina ubacio 30 koševa, a Bradley Beal je za Washington ubacio 32 koša uz 7 skokova i 5 asistencija. New York Knicksi su na domaćem parketu poraženi od Atlante s 103:89. Trae Young je bio najraspucaniji kod Atlante s 36 koševa, 4 skoka i 9 asistencija. Julius Randle je kod Knicksa ubacio 23 koša uz 13 skokova i 3 asistencije no nedovoljno za pobjedu. Atlanta je izborila plasman dalje s omjerom 4-1.

Utah Jazz je bio uvjerljiv na domaćem terenu protiv Memphis Grizzliesa s 123:110. Utah je izborio plasman dalje s 4-1. Donovan Mitchell je za domaćina ubacio 30 koševa, 6 skokova i 10 asistencija. Bojan Bogdanović je ubacio 17 koševa uz 8 skokova i 4 asistencije za 32 minute na parketu. Los Angeles Clippersi su na domaćem terenu izgubili od Dallas Mavericksa s 105:100. Ivica Zubac počeo je na klupi kod Clippersa, ali je igrao više nego u prethodne dvije te za 20 minuta postigao šest koševa (šut 2/2, slobodna bacanja 2/3), 11 skokova i imao jednu blokadu. Luka Dončić je predvodio goste s 42 koša uz 8 skokova i 14 asistencija. Paul George je za domaćina postigao 23 koša uz 10 skokova i 6 asistencija. Dallas ukupno vodi s omjerom 3-2.