U prvoj kontrolnoj utakmici u pripremama za novu sezonu nogometaši HŠK Zrinjsku upisao je pobjedu protiv HŠK Posušje rezultatom 2:1.

Strijelci za  mostarsku momčad po izuzetno vrelom i sparnom vremenu bili su Nemanja Bilbija (5.) i Nikša Šilić (70.), dok je pogodak za Posušje postigao nekadašnji igrač Zrinjskog Davor Landeka (82.).

Prvo poluvrijeme: Kukić, Ćorluka (31′ Marušić), Jakovljević (31′ Magdić), Bošković, Bekić, Zlomislić (31′ Savić), Kamenar (31′ Gadže), Tičinović (31′ Malekinušić), Ljubić (31′ Bašić), Juranović (31′ Škrijelj), Bilbija

Drugo poluvrijeme: Soldo, Marušić (61′ Iličić), Magdić (61′ Barišić), Gačić, Čoko, Savić (61′ Vazda), Gadže (61′ Jajalo), Malekinušić (61′ Šilić), Bašić (61′ Prskalo), Škrijelj (61′ Bošnjak), Mašić.

Izvor:pogled.ba