U susretu trećeg kola belgijskog nogometnog prvenstva Antwerpen je na gostovanju pobijedio Standard Liege s 5-2, a svih pet golova za pobjednički sastav zabio je 27-godišnji Švicarac Michael Frey.

Švicarski napadač je u prvom poluvremenu zabio dva gola (6, 37), a potom u nastavku u razmaku od devet minuta još tri puta tresao suparničku mrežu (59, 62, 68).

– Ovo mi se prvi put dogodilo u karijeri. Poseban je osjećaj zabiti pet golova na utakmici, a zatim i pobijediti. To je poseban dan, kazao je Frey koji je nakon utakmice za uspomenu uzeo loptu.

– Naravno da sam je uzeo, kazao je sa smiješkom pred kamerama Eleven Sportsa.

Frey je ovoga ljeta stigao u Antwepen nakon što je posljednje tri sezone bio član Fenerbahčea, no veći dio vremena je proveo na posudbama u Nurnbegu i Beverenu. Igrao je i za Zurich i Young Boyse.

Za domaći sastav golove su zabili Muleka (55) i Dragus (77). Bila je to prva pobjeda Antwerpena ove sezone, te prvi poraz Standarda.

Izvor:hrt.hr