Nogometaši Rome pobijedili su Zorju Lugansk s 3-0 u susretu 2. kola C skupine Konferencijske lige.

Roma nije imala problema u susretu igranom u Zaporožju, ostvarila je uvjerljivu 3-0 pobjedu i nakon dva kola vodi na ljestvici sa šest bodova i razlikom pogodaka 8-1.

Strijelci za momčad Josea Mourinha bili su El Shaarawy (7), Smalling (66) i Abraham (68). Za Zorju je cijeli susret igrao Lovro Cvek.

U drugom susretu iz ove skupine CSKA Sofija i Bodo/Glimt su odigrali 0-0. Karlo Muhar je odigrao cijeli susret za domaći sastav.

Vodi Roma sa šest bodova, Bodo ima četiri, CSKA jedan bod, a Zorja je bez bodova.

U skupini A LASK i Maccabi Tel Aviv su remizirali 1-1. Horvath je doveo domaćine u vodstvo u 10. minuti, a izjednačio je Shamir u 88. minuti.

Petar Filipović je za LASK igrao do 71. minute, dok je Stipe Perica kod gostiju izašao iz igre dvije minute kasnije.

U drugom susretu HJK Helsinki je na gostovanju porazio Alaškert s 4-2.

Maccabi i LASK vode na ljestvici s po četiri boda, HJK ima tri, a Alaškert je bez bodova.

U skupini D CFR Cluj i Randers su odigrali 1-1. Gabrijel Debeljuh je za Cluj igrao do 63. minute.

U drugom susretu AZ je pobijedio Jablonec s 1-0.

Na ljestvici vodi AZ s četiri boda, Jablonec ima tri, Randers dva, a Cluj jedan bod.