Utah Jazz izgubio je na gostovanju kod Chicago Bullsa sa 107:99, što je prvi poraz Bogdanovićeve momčadi, koja je s omjerom 4-0 imala najbolji ulazak u sezonu od 2006./2007., pa u NBA ligi nema više neporaženih momčadi.

Bullse je do pobjede s 32 poena, uključujući zakucavanje u završnici, predvodio DeMar DeRozan. Jazz je u posljednjoj četvrtini gotovo nadoknadio zaostatak od 17 poena, došao je do 100:95 i završnica je bila relativno neizvjesna, no nije imao snage za potpuni preokret u uzbudljivoj zadnjoj minuti.

Zach LaVine dodao je 26, a Nikola Vučević 16 koševa i 12 skokova za Bullse, kojima je ovo bila peta pobjeda u prvih šest utakmica.

Donovan Mitchell je s 30 koševa predvodio goste, Rudy Gobert ostvario je 17 poena i 19 skokova te tri blokade, Jordan Clarkson ubacio je 16 ušavši s klupe, dok je hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović zabio 14 poena, uz devet skokova i dva dodavanja. Imao je šut 5-14. Šut je i inače bio glavni problem Jazzera, momčadski su imali šut od samo 38 posto, od čega 28,9 posto za tricu (11-38).

Washington Wizardsi su u uzbudljivom susretu s čak dva produžetka svladali Boston sa 115:112, čime su došli do pete pobjede u šest utakmica.

Bradley Beal ubacio je 36 za pobjednike, a po 20 su dodali Spencer Dinwiddie i Montrezl Harrell. Kod Celticsa Jaylen Brown postigao je 34 poena.