Pero L. (44) iskrvario je nasmrt nakon što se tijekkom svinjokolja posjekao nožem u predjelu desne prepone u mjestu Srđevići kod Srpca, neslužbeno saznaje ATV.

ATV dalje saznaje da je Pero L. pomagao susjedu na svinjokolju kada je došlo do ovog tragičnog događaja.

Nesretni muškarac se prilikom obrade mesa, dalje saznaje ATV, posjekao po desnoj preponi i zadobio teške ozljede, nakon čega je prevezen u Dom zdravlja Srbac, ali mu, nažalost nije bilo spasa.

Iz Policijske uprave Gradiška ATV-u je potvrđeno da su zaprimili prijavu o ovoj nesreći, te da je obavljen očevid.

“Medicinska sestra iz Doma zdravlja Srbac oko 14.50 sati prijavila je Policijskoj stanici Srbac da je dovezeno lice u besvjesnom stanju i doktor je samo mogao konstatirati smrt”, rečeno je za ATV u Policijskoj upravi Gradiška.

O slučaju je obaviješten dežurni Tužitelj OJT Banja Luka, koji je naredio da se izvrše sve potrebne radnje u cilju utvrđivanja okolnosti pod kojima je došlo do tragedije.

Očevid su obavili službenici Policijske stanice Srbac i ustanovili da nema elemenata krivičnog djela.

Izvor:ATV

error: Content is protected !!