U dvoboju 19. kola Francuske lige Lorient i PSG su odigrali 1-1. Parižani su se poraza spasili golom Icardia u sudačkoj nadoknadi. PSG je i dalje bez Neymara i Mbappea, a drugo poluvrijeme je odigrao Sergio Ramos, koji je u završnici dobio crveni karton.

Lille je s 3-2 nadigrao u gostima Bordeaux, koji je dvaput vodio, a ipak izgubio. Ivo Grbić je bio na vratima Lillea, dok je Domagoj Bradarić ostao na klupi.

Monaco je u derbiju svladao Rennes s 2-1. Gosti su poveli golom Terriera (16pen), ali je Monaco Nike Kovača uspio preokrenuti pogocima Ben Yeddera (35) i Vollanda (72). Lovro Majer je izašao iz igre kod gostiju u 63. minuti.

Marseille je kod kuće odigrao 1-1 s Reimsom, a poraza se spasio golom Payeta iz penala u 98. minuti. Duje Ćaleta Car je izašao iz igre u sudačkoj nadoknadi.

PSG vodi s 46 bodova, 13 više od Nice i Marseillea.

1. PSG 19 14 4 1 39:17 46

2. Nice 19 10 4 5 29:17 33*

3. Marseille 18 9 6 3 26:15 33

4. Rennes 19 9 4 6 34:18 31

5. Montpellier 19 9 4 6 33:24 31

6. Monaco 19 8 5 6 29:23 29

7. Nantes 19 8 4 7 25:23 28

8. Lille 19 7 7 5 26:26 28