Zbog toplog vremena i problematične situacije sa stazom Stelvio otkazan je muški superveleslalom koji je danas u 11 sati trebao biti održan u Bormiju.

– Zbog toplog vremena, a u interesu sigurnosti natjecatelja, FIS-ova komisija odlučila je otkazati današnju utrku muškog super-G-ja u Bormiju, priopćio je FIS.

Zasad nije jasno kada će se i gdje nadoknaditi otkazani superveleslalom, koji je i sam bio nadomjestak za otkazanu utrku u kanadskom Lake Louiseu.

Jučer je Norvežanin Aleksander Aamodt Kilde treći put u nizu pobijedio u superveleslalomu.

Sljedeće utrke Svjetskog kupa u muškoj i ženskoj konkurenciji bit će održane 4. i 5. siječnja u Zagrebu. 

Start prve vožnje ženske utrke bit će u utorak, 4. siječnja, u 12.30, a druge vožnje u 16.05 sati. Najbolji slalomaši Crvenim spustom skijat će u srijedu, 5. siječnja, a s prvom vožnjom startat će u 15.30, dok druga vožnja počinje u 18.40 sati.

Izvor:hrt.hr

error: Content is protected !!