Nogometaši Slavena Belupa i Rijeke u susretu su pretposljednjeg, 35. kola Prve HNL igrali 2-2 (0-0).

Gosti su poveli golom Jorgea Obregona (49), domaći su preokrenuli s dva pogotka veterana Ivana Krstanovića (56-11m, 59), da bi konačnih 2-2 postavio Andrija Vukčević (79).

Nakon nezanimljivih prvih 45 minuta, utakmica se “otvorila” početkom nastavka. Murić je u 49. minuti iz slobodnog udarca s lijeve strane poslao loptu na peterac, a tamo je utrčao Obregon i nogom je proslijedio u mrežu.

Preokret u razmaku od samo tri minute je s dva gola kreirao 39-godišnji Krstanović. Prvo je u duelu s Čestićem izborio kazneni udarac koji je u 56. minuti i realizirao za 1-1, da bi u 59. minuti sjajnim udarcem sa 25 metara pogodio za 2-1. Bili su to njegovi deveti i deseti ovosezonski pogoci u prvenstvu te je sada na ukupno 118 golova u HNL-u u karijeri. Ispred njega su samo Davor Vugrinec sa 146 i Igor Cvitanović sa 126 golova.

Konačnih 2-2 postavio je Vukčević koji je u 79. minuti iskoristio još jedno odlično ubacivanje Murića u suparnički peterac, ovoga puta s desne strane.

Četvrta Rijeka sada ima 62 boda, tri manje od trećeg Osijeka, dok je Slaven Belupo sedmi sa 36 bodova, osam manje od šeste Gorice, a četiri više od osmog Šibenika.

Na vrhu je Dinamo sa 73 boda, četiri više od drugog Hajduka.