Nogometaši Dinama upisali su i drugu pobjedu na pripremama u Sloveniji.

Slovenska Nafta 1903 nije pronašla odgovor na igru hrvatskog prvaka i Dinamo je na kraju slavio s 3:0. Zabijali su Komnen Andrić u 41., novopridošli Robert Ljubičić u 68. i Mahir Emreli u 83. minuti.

U prvoj utakmici Modri su bili bolji od Shkendije, a u petak im slijedi posljednja utakmica na pripremama u Sloveniji, protiv Spartaka iz Trnave.

Uspješan je bio i drugi hrvatski prvoligaš.

Nogometaši Rijeke pobijedili su Radnički iz Kragujevca 1:0 u drugoj pripremnoj utakmici ove sezone, prvoj odigranoj u Kranjskoj Gori gdje će riječki nogometaši do 7. srpnja odraditi glavni dio priprema.

Jedini pogodak zabio je u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Haris Vučkić.

U drugom dijelu trener Dragan Tadić ubacio je bitno mlađu momčad, no više nije bilo golova usprkos tome što je Rijeka igrala s igračem manje od 73. minute kada je Ivan Lepinjica dobio drugi žuti karton.

izvor: hrt.hr