Temeljem Propozicija natjecanja Agram 18. MNL MZ Grada Ljubuškog, te Propozicija natjecanja Agram 11. MNL MZ Grada Ljubuškog igrača do 16. godina starosti, Povjerenik natjecanja u prvom stupnju registrira sve utakmice odigrane, 4.8. 2022. godine postignutim rezultatom.

11. LIGA IGRAČA DO 16 GODINA STAROSTI

SKUPINA (A)

  1. STUDENCI – HUMAC (2) 7:0 (2:0), Strijelci: (1:0, Ivan Luburić 9′), (2:0, Leon Zeljković 14′), (3:0, Ante (Jadranko) Bošnjak 22′), (4:0, Leon Zeljković 24′), (5:0, Leon Zeljković 25′), (6:0, Ante (Jadranko) Bošnjak 29′), (7:0, Leon Zeljković 30′).
  2. HARDOMILJE/HRAŠLJANI – LJUBUŠKI  3:5 (1:2), Strijelci: (1:0, Marko Mandić 4′), (1:1, Ivan Kraljević 8′), (1:2, Dominik Šuvak 15′), (2:2, Ante Selak 25′), (2:3, Marko Dodig 26′), (3:3, Ivan Zadro 29′), (3:4, Branimir Čavara 30′), (3:5, Marko Dodig 30′).

LJESTVICA SKUPINE (A)

R.B.EKIPAUTSKOR (P/N/P)GOL RAZLIKABODOVI
1.LJUBUŠKI43:1:020:510
2.STUDENCI43:1:015:110
3.HUMAC (2)42:0:212:176
4.HARDOMILJE/HRAŠ.41:0:310:113
5.VOJNIĆI40:0:44:270

*Ekipa Ljubuškog se direktno plasirala u četvrtzavršnicu turnira, a ekipe Studenci i Humac (2) igraju utakmice doigravanja (baraža) prema utvrđenom rasporedu.

Strijelci (Liga mladih)

Redni brojIme i PrezimeMomčadBroj golovaUkupno
1.Mihael MandićHar./Hraš.4,4
2.Mate RadišićiHumac (2)1,5,6
3.Josip RadišićHumac (2)1,1
4.Ante (Jadranko) BošnjakStudenci2,1,2,5
5.Leon ZeljkovićStudenci1,1,3,5
6.Luka MatijaševićVašarovići1,1
7.Ivano RosoVašarovići1,1,2
8Petar ZlopašaRadišići1,1
9.Krešo GranićPregrađe7,7
10.Luka VasiljPregrađe1,1
11Matej GranićPregrađe1,1
12.Vlado BokšičRadišići1,1
13.Marko DodigHar./Hraš.1,1
14.Petar ZadroVojnići1,1,2
15.Josip RupčićHar./Hraš.1,1
16.Ivan ZadroHar./Hraš.1,1,2
17.Branimir ČavaraLjubuški2,1,3
18.Ivan KraljevićLjubuški1,2,1,4
19.Dominik ŠuvakLjubuški1,3,1,5
20.Matijas AntunovićLjubuški2,2
21.Drago GrubišićHumac (2)1,1,2
22.Luka Petrović Pregrađe1,1,2
23.Dorijan BošnjakPregrađe1,1
24.Luka MatijaševićVašarovići1,1
25.Lovro MajićCerno/M./M.V.1,1
26.David PrusinaVeljaci1,1,1,3
27.Blaž BebekVeljaci1,1
28.Zvonimir VučićCerno/M./M.V.1,1
29.David HercegLjubuški2,2
30.Marko DodigLjubuški1,1,2,4
31.Domagoj AlilovićStudenci1,1
32.Marko PerićStudeci1,1
33.Josip MišetićVeljaci2,3,5
34.Marin ZovakPregrađe2,2
35.Ante VegarVašarovići2,2
36.Ante MarkićRadišići1,1
37.Domagoj ŠiljegHumac (2)2,2
38.Ivano JelavićVojnići1,1
39.Kristija MucićVojnići1,1
40.Ivan MlinarevićHumac (2)1,1
41.Marko ČuljakVeljaci2,2
42.Karlo DragičevićCerno/M./M.V.1,1
43.Marin ZovakPregrađe1,1
44.Ivan LuburićStudenci1,1
45.Marko MandićHar./Hraš.1,1
46.Ante SelakHar./Hraš.1,1

Crveni kartoni (mladi)

*Zbog dobivenog isključenja (crveni karton) na utakmici HARDOMILJE/HRAŠLJANI – LJUBUŠKI igrač MARKO MANDIĆ (Hardomilje/Hrašljani) po članku 12, stavak prvi Stegovnog pravilnika kažnjava se jednom (prvom narednom) utakmicom neigranja.

Žuti kartoni (mladi)

Redni brojIme i PrezimeMomčadŽuti kartoniUkupno
1.Florijan GrbavacHumac (2)1,1
2.Zvonimir VučićCerno/M./M.V.1,1
3.Ivan MatijaševićVašarovići1,1
4.Karlo DragičevićCerno/M./M.V.1,1,2
5.Ivan ZadroHar./Hraš.1,1
6.Ivan MlinarevićHumac (2)1,1
7.Josip MišetićVeljaci1,1
8.Anđelo MucićVojnići1,1,2
9.Ivano JalavićVojnići1,1
10.Kristijan MucićVojnići1,1
11.Ante (Jadranko) BošnjakStudenci1,1
12.Vlado BokšićRadišići1,1
13.Krešo MedićRadišići1,1
14.Toma ToljHumac (2)1,1
15.Ivan LuburićStudenci1,1
16.Branimir ČavaraLjubuški1,1

18 . MNL MZ GRADA LJUBUŠKOG

SKUPINA (D)

  1. VITINA/OTOK – STUBICA/ZVIRIĆI/BIJAČA  2:2 (2:0), Strijelci: (1:0, Antonio Petrušić 12′), (2:0, Ivan Majić 14′), (2:1, Ivan Paponja 23′), (2:2, Tomislav Dodig 34′)
  2. VELJACI – CRVENI GRM  0:5 (0:2), Strijelci: (0:1, Luka Herceg 3′), (0:2, Matej Nižić 18′), (0:3, Ante Nižić 25′), (0:4, Luka Herceg 27′), (0:5, Dario Petrušić 37′).

LJESTVICA SKUPINE (D)

R.B.EKIPAUTSKOR (P/N/P)GOL RAZLIKABODOVI
1.STUBICA/Z./B.32:1:013:77
2.CRVENI GRM32:0:18:66
3.VITINA/OTOK30:2:13:42
4.VELJACI30:1:24:111

*Ekipa Stubica/Z./B. Se direktno plasirala u četvrtzavršnicu turnira, a ekipe Crveni Grm i Vitina/Otok igraju utakmice doigravanja (baraža) prema utvrđenom rasporedu.

Strijelci (Liga seniora)

Redni brojIme i PrezimeMomčadBroj golovaUkupno
1.Mladen MlinarevićHumac (1)1,1,2
2.Dominik HercegProlog1,1
3.Mate HercegProlog3,2,5
4.Josip GovorkoProlog1,1
5.Ante MušanVašarovići/Grab1,3,2,6
6.Pero PuljićVašarovići/Grab1,1,2
7.Andrej NosićRadišići2,2
8.Ante GranićVašarovići/Grab1,1
9.Mate MarinovićVašarovići/Grab2,2
10.Alen MušanVašarovići/Grab2,2
11.Nikola JurkovićStudenci2,2,2,6
12.Ivan RagužLjubuški3,3
13.Veselko VišticaLjubuški2,2,1,5
14.Marin BarišićStudenci1,1,2
15.Ante BarišićStudenci1,1,2
16.Ivan (Zdenko) GrbavacŠipovača/Voj.2,1,3
17.Matej ŽivkušićŠipovača/Voj.1,1,2
18.Vinko ŠevoGrljevići1,1
19.Miljenko BošnjakPregrađe3,4,1,8
20.Filip BebekPregrađe1,1,2
21.Dominik ŠiljegLisice5,1,6
22.Jozo BilićLisice3,3,6
23.Andrija BilićLisice3,3
24.Damir PetrušićCrveni Grm1,1
25.Luka HercegCrveni Grm1,1,2,4
26.Ivan BubaloStubica/Z./B.4,2,6
27.Frane JurkovićStubica/Z./B.1,2,3
28.Ilija MišetićVeljaci1,2,3
29.Drago BabićVitina/Otok1,1
30.Nikola GranićTeskera1,1
31.Marko ŠunjićRadišići2,1,3
32.Andrej NosićRadišići1,1
33.Martin ŠutaRadišići1,1
34.Adrian HercegProlog1,1
35.Ivan HercegProlog1,1
36.Mario HercegProlog1,1
37.Ivan (Vjekoslav) GrbavacŠipovača/Vojnići1,1
38.Hrvoje BrkićStudenci2,2
39.Marko ČuljakLjubuški1,1
40.Marin VidovićPregrađe5,1,6
41.Ljubo RamljakPregrađe1,1
42.Matej ŠaracPregrađe3,3
43.Tomislav PrimoracPregrađe1,1
44.Tomislav VidovićPregrađe1,1
45.Antonio VučićCerno/M./C.1,1
46.Tomislav VučićCerno/M/.C.4,4
47.Zvonimir VučićCerno/M./C.1,2,3
48.Tomislav DodigStubica/Z./B.1,1,2
49.Dragan JelavićVeljaci1,1
50.Mate PeharHumac (1)1,2,3
51.Ivan MatijaševićVašarovići/Grab1,1
52.Marin BrkićStudenci2,2
53.Josip ČolakGrljevići1,1
54.Rade PetkovićStudenci2,2
55.Stipe ZadroGrljevići1,1
56.Blaž LaucStudenci1,1
57.Drago JelavićTeskera3,3
58.Mile ZelićTeskera1,1
59.Tomislav BezerTeskera1,1
60.Domagoj PetrovićHumac (1)1,1
61.Gabriel SabljićHumac (1)1,1
62.Mateo KraljevićLisice1,1
63.Mislav RamljakPregrađe1,1
64.Marko BošnjakPregrađe1,1
65.Viktor VučićCerno/M./C.2,2
66.Karlo DragičevićCerno/M./C.1,1
67.Franjo VučićCerno/M./C.2,2
68.Drago GrubišićHumac (2)1,1
69.Dominik PavićHumac (2)1,1
70.Dado MucićHumac (2)1,1
71.Antonio PetrušićVitina/Otok1,1
72.Ivan MajićVitina/Otok1,1
73.Ivan PaponjaStubica/Z./B.1,1
74.Matej NižićCrveni Grm1,1
75.Ante NižićCrveni Grm1,1
76.Dario PetrušićCrveni Grm1,1

Crveni kartoni (seniori)

*Zbog dobivenog isključenja (crveni karton) na utakmici VITINA/OTOK – STUBICA/Z./B. Igrač IVAN BUBALO (Stubica/Z./B.) po članku 12, stavak prvi Stegovnog pravilnika kažnjava se jednom (prvom narednom) utakmicom neigranja.

Žuti kartoni (seniori)

Redni brojIme i PrezimeMomčadŽuti kartoniUkupno
1.Mario HercegProlog1,1
2.Marko ŠunjićRadišići1,1
3.Veselko VišticaLjubuški1,1,2
4.Nikola JurkovićStudenci1,1
5.Stjepan KordićGrljevići1,1
6.Filip BebekPregrađe1,1
7.Ivan BubaloStubica/Z./B.1,1
8.Tomislav DodigStubica/Z./B.1,1
9.Ante IlićStubica/Z./B.1,1
10.Kristijan BorasVitina/Otok1,1
11.Ivan MatićVeljaci1,1
12.Josip VišticaVeljaci1,1
13.Dominik HercegProlog1,1
13.Alen MušanVašarovići/Grab1,1
14.Josip GovorkoProlog1,1,2
15.Ante MušanVašarovići/Grab1,1
16.Drago JelavićTeskera1,1
17.Ivan HercegProlog1,1
18.Mate HercegProlog1,1
19.Ivica ŽivkušićŠipovača/Vojnići1,1
20.Ivan (Vjekoslav) GrbavacŠipovača/Vojnići1,1
21.Ivan (Zdenko) GrbavacŠipovača/Vojnići1,1
22.Marin BarišićStudenci1,1
23.Stipe ZadroGrljevići1,1
24.Luka KraljevićLisice1,1
25.Josip StjepanovićCrveni Grm1,1
26.Ivan RagužLjubuški1,1
27.Dario PetrušićCrveni Grm1,1

Raspored utakmica u petak, 5. kolovoza 2022. godine

R.B.KOLOSKUPINAPAREKIPEDATUM/SAT
45.5B(16)B4B2RADIŠIĆICERNO/M./M.V.5.8.19:30
46.5B(S)B5B1VAŠAROVIĆIVELJACI5.8.20:15
47.5A(S)A4A2RADIŠIĆIHUMAC (1)5.8.21:00
48.5A(S)A5A1PROLOGTESKERA5.8.22:00

Povjerenik natjecanja AGRAM MNL-a MZ-a Grada Ljubuškog