Nogometaši HŠK Posušje danas su u okviru 9. kola Premijer lige svladali Leotar u Trebinju rezultatom 0:1 i tako osvojili tri vrjedna boda.

Jedini pogodak na utakmici djelo je Tonija Jovića koji je mrežu domaćih pogodio na samom otvaranju utakmice, točnije u 7. minuti.

Stvorile su obje momčadi u prvom djelu nekoliko prilika, no rezultat se nije mijenjao.

U nastavku Leotar preuzima inicijativu i stvara nekoliko dobrih prigoda, no mreža gostiju i dalje ostaje čista.

U 69. minuti Posušje ostaje s igračem manje. Crveni karton u momčadi Ferde Milina dobio je Kenan Horić i svoju momčad ostavio na cjedilu.

Do kraja utakmice vidjeli smo pravu ofanzivu domaćih i jedan pogodak koji im je poništen zbog zaleđa, ali na kraju utakmice je na semaforu pisao onaj isti rezultat iz 7. minute kojeg je postavio Toni Jović i bodovi su otišli za Posušje.

Izvor:Hercegovina.info