Branitelj naslova prvaka Bosne i Hercegovine, HŠK Zrinjski, počeo je nadoknađivati utakmice koje je odgađao zbog nastupa u Europi. Utakmicu prvog kola odigrao je u Banovićima, gdje domaće utakmice privremeno igra tuzlanska Sloboda.

Momčad Sergeja Jakirovića slavila je 1:0 golom Hrvoja Barišića u 61. minuti. Pogodak je pao iz prekida, izveo ga je Ivan Jukić, a Barišić je iz blizine pospremio loptu u mrežu.

U zadnjim minutama i Sloboda je imala odličnu priliku preko Stojana Vranješa, ali Josip Čondrić je spasio svoj gol.

Nakon kornera Sloboda je pogodila i gredu, no Zrinjski je uspio izvući pobjedu. Zrinjskom je ovo sada druga uzastopna pobjeda, a u nedjelju će gostovati u Posušju, u okviru redovitog 10. kola.

Izvor:pogled.ba