Nogometaši Tottenhama slavili su kod kuće protiv Leicestera sa 6-2 u 7. kolu Engleske lige, a asistenciju je upisao Ivan Perišić.

Perišić je asistirao za drugi gol.

“Fenjeraš” Leicester je poveo u susretu protiv Tottenhama, Youri Tielemans je pogodio iz jedanaesterca u šestoj minuti. Dvije minute kasnije Harry Kane izjednačio je za Tottenham, Eric Dier doveo je domaćina u vodstvo u 21. minuti na dodavanje Perišića, no četiri minute prije kraja poluvremena izjednačio je James Maddison.

Nakon dvije minute drugog poluvremena Rodrigo Bentancur postiže treći pogodak za domaće, da bi Son Heung-Min postigao hat-trick u 73., 84. i 86. minuti. Južnokorejski napadač u igru ​​je ušao tek u 59. minuti.

Tottenham je na vrhu sa 17 bodova, koliko ima i City.

Ranije su Newcastle i Bournemouth remizirali 1-1. Alexander Isak je izjednačio za domaći United u 67. minuti nakon što je Philip Billing pet minuta ranije doveo goste u vodstvo.

1. Manchester City 7 5 2 0 23:6 17

2. Tottenham 7 5 2 0 18:7 17

3. Arsenal 6 5 0 1 14:7 15

4. Brighton 6 4 1 1 11:5 13

5. Manchester United 6 4 0 2 8:8 12

6. Fulham 7 3 2 2 12:11 11

7. Chelsea 6 3 1 2 8:9 10

8. Liverpool 6 2 3 1 15:6 9