U susretu 2. kola B skupine rukometne Lige prvakinja Gyor je pobijedio Kastamonu s 44-25, a najbolja igračica u gostujućim redovima bila je Katarina Ježić sa sedam postignutih golova.

Gyor je rutinski stigao do druge pobjede u skupini u kojoj se nalazi i zagrebačka Lokomotiva. Turska ekipa nije mogla pratiti ritam mađarske ekipe i već na poluvremenu je zaostajala devet golova razlike.

Kod Gyora najefikasnije su bile Linn Blohm i Veronica Kristiansen s po osam golova. Tursku ekipu, koja je upisala drugi poraz, predvodila je Ježić sa sedam golova.

U drugom susretu iz ove skupine Rapid Bukurešt i Metz su odigrali 32-32. Gošće su na gostovanju vodile s pet golova razlike (21-16), no Rapid je u nastavku nadoknadio veliki zaostatak.

Kod Rapida najefikasnije su bile Lorena Ostase Eliza Bucesci s po pet golova, dok je Ivana Kapitanović imala četiri obrane. Metz je predvodila Bruna Almeida de Paula s 11 golova. Ćamila Mičijević i dalje je izvan stroja zbog ozljede.

Na ljestvici vodi Gyor s četiri boda, dok Metz i Rapid imaju po tri boda. Lokomotiva i turski Kastamonu su na začelju bez bodova.