Odigrano je 3. kolo Premijer lige BiH za rukometašice. Rukometašice Izviđač CO poražene su na gostovanju u Brčkom od domaćeg Jedinstva rezultatom 29:28, na poluvremenu je bilo 13:12 za domaće rukometašice.

Domaće rukometašice su gotovo tijekom cijelog susreta bile u vodstvu, a minut prije kraja imale su tri gola prednosti, vodile su 29:26. U zadnjoj minuti Ljubušanke uspijevaju postići dva gola i smanjiti prednost na samo jedan gol razlike.

Kod Ljubušanki najefikasnije Ana Petrović s 10 i Elena Cipetić sa šest postignutih golova.

ŽRK Grude su zabilježile domaću pobjedu protiv ŽRK Knežpoljke 39:27, u Hadžićima istoimeni sastav je savladao ŽRK Slogu 2013 35:30, zavidovička Krivaja je takođe bila uspješan domaćin protiv prijedorske Mire 29:24.

Zavidovići: ŽRK Krivaja – ŽRK Mira 29 :24
Grude: ŽRK Grude – ŽRK Knežpoljka 39:27
Hadžići: ŽRK Hadžići DG – ŽRK Sloga 2013 35:30
Brčko: ŽRK Jedinstvo Brčko – ŽRK Izviđač CO u 29:28