Nogometaši Ljubuškog su u 7. kolu Druge lige F BiH – skupina Jug na Babovcu odigrali 1:1 s trećeplasiranom momčadi Rame.
Iako su domaćini kroz cijelu utakmicu dominirali i stvarali prilike gosti su poveli u 60. minuti golom Maria Budimira.
Ljubuški je izjednačio u 75. minuti golom Marka Čuljka.

Ljubuški nakon sedam odigranih kola zauzima 10. mjesto na ljestvici s osam bodova, Rama je zadržala treću poziciju i ima pet bodova više.

U idućem, 8. kolu, koje je rasporedu 8. listopada Ljubuški gostuje kod Neuma.

Ljubuški je nastupio u sastavu: Antonio Brkić, Tomislav Bošnjak, Veselko Vištica, Marin Brkić, Noah – Luka Šimić, Marko Čuljak, Nikola Granić, Antonio Čuljak, Gabrijel Puljić, Luka Bebek i Franjo Vučić.

Na klupi za rezerve sjedili su: Jakov Bebek, Mateo Mucić, Josip Šošić, Bože Milas, Stanko Mišetić, Ilija Vego, Ante Vegar i Grgo Vasilj.

U drugom poluvremenu umjesto Antonia Čuljka, Noaha – Luke Šimića i Tomislava Bošnjaka ušli su Bože Milas, Josip Šošić i Grgo Vasilj.

U nastavku donosimo rezultate 7. kola, prvenstvenu ljestvicu i raspored 8. kola.

01.10. – 15:30KruševoNK Kamešnica2 : 1
01.10. – 15:30MeđugorjeHNK Stolac2 : 6
01.10. – 15:30NK LjubuškiHNK Rama1 : 1
01.10. – 15:30VišićiHNK Brotnjo2 : 2
01.10. – 15:30HNK Sloga GV-UFK Turbina5 : 0
01.10. – 15:30NK TroglavHNK Grude0 : 1
30.09. – 15:30HNK ČapljinaFK Klis1 : 2