Udruga umirovljenika Ljubuški s novom predsjednicom Antonijom Tomić najavljuje nove aktivnosti, tim povodom razgovarali smo s njom u programu Radija Ljubuški.

Iz razgovora izdvajamo:

“Pred nama je puno aktivnosti koje planiramo realizirati, no za njih je potrebna pomoć i potpora, mogu najaviti dobru vijest za umirovljenike s područja Grada Ljubuškog kako Grad Ljubuški i ove godine priprema božićnicu za njih, zahvaljujući gradonačelniku Vedranu Markotiću i ove godine ona će se realizirati!”

“U tijeku je obnova prostorija naše udruge, kako bi naši umirovljenici dobili mjesto za druženja i susrete, do završetka radova svi naši članovi i oni koji se žele učlaniti mogu kontaktirati broj 063 600 244.”

Istaknula je i kako ” Udruga umirovljenika trenutno vrši upis novih članova, imamo potpisane ugovore sa Reumalom Fojnica preko koje naši članovi imaju popuste, od iduće godine postajemo središnje udruženje za našu županiju, no za to su nam potrebna sredstva, stoga koristim priliku pozvati naše gospodarstvenike da nam daju podršku kako bismo uspjeli u toj aktivnosti. “

Cijeli razgovor s našom gošćom poslušajte ovdje :

Razgovarala. D.Mijatović

error: Content is protected !!